درباره بازرگانی اسلام زاده

خواب دیدن برای بسیاری از افراد تجربه ای لذت بخش به شمار میآید، هرچند هستند کسانی که به خاطر، تجربه رویاهای بد و یا خستگی خواب دیدن، که بعد از بیدار شدن دارند، علاقه ای به، خواب دیدن نداشته باشند. اما اگر خواب های شما رنگی است که خوش به حالتان! از رویاهایتان لذت ببرید، و بیایید با هم ببینیم که چرا خواب های رنگی و یا سیاه و سفید می بینیم ؟

جالب است بدانید که طبق تحقیقات، بیشتر افراد خواب هایشان رنگی است! ، اما به دلیل فرآیند به یاد آوری خاطرات ،در مغز، ما رویاها و خواب هایمان را به رنگ سیاه و سفید به خاطر می آوریم.

میتوان به جرئت گفت که همه ما در بسیاری از خواب هایمان، بخش های خاص و کوچکی را به صورت رنگی به یاد میآوریم مانند: رنگ یک ماهی قرمز که در برکه میبینیم ، رنگ درختان سبز که درحال پرواز میبینیم و یا رنگ وسیله ای خاص در یک محیط… تمام این موارد میتواند ثابت کند اغلب خواب های ما رنگی اند ، اما سیستم مغزی ما،  تنها بخشی که مهمتر است را ، به ما رنگدار نشان میدهد!

رویاهای رنگی، از فعالیت بخشی از مغز ماست که، با تجارب احساسی و عواطف ما در ارتباط است; پس بدیهی است که این موارد خاص که در خواب به صورت رنگی میبینیم مواردی مهم از روابط و تجربه های  احساسی ما باشند که در رویاهایمان نمود پیدا کرده اندیعنی به بیان ساده‌تر، ما با دنبال کردن بخش های رنگی خواب هایمان شاید بتوانیم به تعابیر خاصی از خواب هایمان دست پیدا کنیم.

حال با توجه به اینکه ما اغلب با تجارب لذت بخشمان از محیط، خواب های رنگی بیشتری میبینیم، پیشنهاد میکنیم تا با کمک محصولات کالای خواب رنگی و گرفتن یک تجربه لذت بخش از تخت خواب و خوابتان، رویاهای رنگی بیشتری برای خود بسازید.

Card%20

وی ابتدا با واردات و صادرات انواع محصولاتی مانند گل های طبیعی و مصنوعی، انواع میوه جات، خرما و… از ایران و قطر به کشورهایی همچون : لبنان، اردن، فیلیپین، تایلند، فلسطین، سوریه و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس آغاز به کار کرد.
جناب آقای حاج منصور اسلام زاده در سال 1329 در شهرستان جهرم به دنیا آمد، او که در سالهای نوجوانی، عازم کشورهای حاشیه خلیج فارس شده بود پس از سالها تلاش و آشنایی با بازارهای قطر و خرده فروشی های آن، در سن بیست و یک سالگی رسمآ وارد عرصه تجارت شد.

سالها بعد پس از انقلاب که قصد عزیمت و زندگی در شیراز را داشت با توجه به آشنایی کامل به شرایط و با امکان سنجی بازار در سال 1370 تصمیم گرفت که محصولات و کالاهای خواب را برای ادامه کار برگزیند.

وی در دهه 1370 با هدف ارایه به روز و بهتر محصولات خواب و حمام (تشک، روتختی، حوله حمام ، ملحفه، پتو ،لحاف) و به عنوان اولین تامین کننده و فروشنده تشک خواب در شیراز با برندهایی گلبافت، لایکو، برق لامع، خوشخواب،رویا و…شروع به کار کرد؛ امروزه مجموعه بازرگانی اسلام زاده خوشبختانه پس از گذشت بیش از ربع قرن تلاش و همت ایشان و به پشتوانه تجربه اعضای مجموعه و همراهی مشتریان عزیز همچنان در حال فعالیت میباشد.

مجموعه شعب کالای خواب اسلام زاده امروزه در دو شعبه با تمامی محصولات و کالاهای مرتبط با خواب ،حمام و… (فلکه سنگی – ملاصدرا) و سه شعبه با محصولات مجزای تشک های خوش خواب ،حمام و اکسسوری حمام و …(اصلاح نژاد – مجموعه نگین و…) مشغول به فعالیت است.

همچنین کالای اسلام زاده دارای حق انحصاری فروش کلیه محصولات شرکت لایکو و میترانیک میباشد، و قرارداد همکاری با بسیاری از برندهای شناخته شده محصولات خواب در ایران مانند :

رویا، ورونیکا، مجموعه صنعتی برق لامع، پودایران، میترا، ایسیمو، تاچ، ماکسیم، لومانا، آلتین باشاک و… را داشته و دارد که توانسته است در راه اشتغال زایی جوانان نیز گام های مثبتی را بردارد.

مجموعه کالای خواب اسلام زاده با توجه به گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی و نیاز مردم به دسترسی سریعتر و آسان تر در خرید کالاهای اساسی بر آن شده است تا با ایجاد سایت و صفحات دنیای مجازی گام هایی را برای خدمت هرچه بیشتر و بهتر مشتریان خود بردارد.

امید است که این تلاش باعث رضایت و سهولت خرید شما عزیزان باشد.

commercial.eslamzadeh@gmail.com
آدرس شعب بازرگانی اسلام زاده

شعبه 1​

شیراز - ملاصدرا - رو به روی هدایت - بازرگانی اسلام زاده (شعبه 1)
4103 3647 071

شعبه 2

شیراز - خیابان بعثت - فلکه سنگی - رو به روی پادگان 55 هوابرد بازرگانی اسلام زاده (شعبه 2)
1040 3648 071

شعبه 1​

شعبه 2