انواع لحاف و روتختی تنوع در رنگ و سایز تشک انواع تشک ، باکس ، تاج حوله انواع حوله
ابعادی و تن پوش
بالش انواع بالش و روبالشی
بازرگانی اسلام زاده

قبلا درباره انواع مختلف تشک (تشک طبی ، تشک فنری) حرف زدیم و تقریبا میدانیم که کدام تشک با کیفیت تر است اما اغلب افراد بدون فکر تصمیم به خرید تشک برای خود میگیرند اما امروز ما راه حرفه ای تری را قبل از خرید یک تشک به شما معرفی میکنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید:

باید به شما بگوییم که اولین کار قبل از خرید تشک این است که کلیه شرایط خرید تشک را در نظر بگیرید یا بر روی یک کاغذ بیاورید! شاید به ذهن شما برسد که خب معلوم است من فقط به یک تشک باکیفیت و راحت نیاز دارم که با بودجه من همخوان باشد و خوابی آرامش بخش برایم بسازد، کاملا درست است این مهمترین مسیله است اما پیشنهاد ما این است به نکاتی که در زیر گفته میشود هم کمی فکر کنید تا از خریدی که میکنید لذت ببرید :

1. مراجعه به پزشک :

قبل از همه چیز بهتر است به یک متخصص ارتوپدی مراجعه کنید و از نبود هرگونه مشکل در ستون فقرات و آناتومی بدن خود اطمینان حاصل کنید.این کار موجب میشود تا تشکی مناسب با آناتومی بدن خود تهیه کنید امروزه بسیاری از تشک ها قابلیت های درمانی و حتی پیشگیری برای بسیاری از کمردردها و مشکلات ستون فقات دارند که توسط پزشکان توصیه میشوند ، بسیاری از مشکلات خواب ما ریشه در مشکلات ستون فقرات و بدن ما دارد پس چه بهتر تا برای هدیه دادن سلامتی و یک خواب راحت به خود قدمی برداریم.

2. خود را وزن کنید :

بهتر است قبل از خرید تشک حتما خودتان را وزن کنید و اگر قرار است تا با همسرتان در یک تخت بخوابید حتما اختلاف وزن خود را بدانید زیرا وزن افراد یک فاکتور بسیار مهم در انتخاب تشک میباشد. مثلا شخصی که وزن کمی دارد(کمتر از 70) بهتر از از تشک هایی با درجه سفتی متوسط رو به نرم استفاده کند و افراد سنگین تر(70 تا 100) از تشک های سفت و نیمه سفت، و البته اگر جزو افراد سنگین وزن هستید بهتر است یک تشک سفارشی برای خود تهیه کنید.

3. نحوه خوابیدن خود را چک کنید :

چند شب قبل از مراجعه برای خرید تشک خود حتما به نحوه خوابیدن خود دقت کنید چرا که بعضی از تشکها را با توجه به نحوه خواب افراد طراحی کرده اند. مثلا تشک های طبی که مموری فوم دارند برای افرادی که بر روی شکم میخوابند مناسب تر هستند و یا تشک هایی با درجه سفتی متوسط ، برای افرادی که به پهلو میخوابند راحت ترند.

4. سن شما چقدر است؟ :

یکی از فاکتورهای مهم دیگر در انتخاب تشک سن شماست قطعا اگر تشک را برای فرزندتان خریداری میکنید باید به سایز، دوام و نداشتن آلرژی به مواد درون تشک ها دقت کنید، و یا اگر تشک را برای پدر یا مادربزرگ خود میخرید قطعا نیاز های آنها با فرزندتان متفاوت خواهد بود.

5. بودجه! :

مهمترین قسمت ماجرا برای خرید یک تشک بودجه شماست که خوشختانه با توجه به تنوع بیشمار تشک های امروزی میتوان هر تشکی را با میزان بودجه خود بیابید. هرچند از آنجا که تشک یک وسیله ضروری برای آرامش شما در طولانی مدت است توصیه میکنیم هزینه مناسبی برای آن در نظر بگیرید و مطمین باشید از خرید یک تشک خوب پشیمان نخواهید شد قطعا محصولات با کیفیت هزینه بیشتری را برای تولید طلب میکنند و هیچ ارزانی بی علت نیست!

6. نمایندگی ها را بشناسید :

حتما قبل از خرید آدرس نمایندگی های معتبر شرکت های شناخته شده را بررسی کنید خرید از فروشگاه های با اعتبار مزایایی همچون تقلبی نبودن اجناس، تعویض، ضمانت، تعمیر، و… را برای شما دارد.پس تنبلی نکنید و قبل از خرید تحقیق کنید. بازرگانی اسلام زاده هم یکی از نمایندگی های فروش کالاهای خواب و نماینده انحصاری شرکت میترا و لایکو میباشد شما میتوانید با خرید از سایت و فروشگاه ما با خیال راحت از انتخابتان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد برای شما

فِرِنجَک و یا بَختَک نمیخواهد شما بیدار شوید!!
تفاسیر و معنای علایم و تگ های شستشو
6 نکته مهم برای انتخاب تشک مناسب
خرید تشک، یک هندوانه سر بسته!!
تفاوت تشک فنر منفصل و فنر متصل ؟
تشک طبی چه نوع تشکی است !!!
تشک فنری چه نوع تشکی است !!!
جشن بالشتی در روز جهانی مبارزه با بالش!!